Нова філософія корпоративних подарунків
Подарунки, які Ваші клієнти запам'ятають!
let find to style you gift...
Чому ми?
Ми змінюємо стандартні уявлення про нудні корпоративні подарунки, демонструючи цінність, турботу, повагу партнерів, які можна піднести в одній коробочці.

У своїй роботі ми наголошуємо на теплих емоціях, естетиці, відчутті турботи та насолоди миттєвістю, які дарують наші подарункові бокси.

Наша унікальність - у нетиповості та затишку наших подарунків. Такого ще ніхто не робив!

У кожному подарунковому боксі 5-10 крафтових предметів, зроблених на замовлення майстрами з усієї території України.
"Мій затишний бокс" - нова тенденція у сфері бізнес-подарунків!
Для компаній, які вибирають унікальність, якість, екологічність!

Ми не боїмося нестандартних завдань та складних бюджетів. Здійснюючи переворот на ринку корпоративних подарунків, ми старанно обходимо стороною предмети, що набили всім оскому, і будуть припадати пилом у найдальших ящиках столу. Наші подарунки - унікальні, стильні та затишні. Вони найкраще покажуть вашу турботу про своїх співробітників та партнерів.
Від розробки концепції...
Ми врахуємо всі особливості вашого бренду та ваші побажання до подарунків. Підкреслимо індивідуальність та стиль вашої компанії. Для нас немає неможливого в подарунковій упаковці та поліграфії.
... до доставки вашим клієнтам
Виконаємо ваш проект на найвищому рівні та вчасно. Жоден ваш клієнт/партнер/співробітник не залишиться без подарунка! Ми готові зібрати будь-який тираж і доставити його до будь-якої точки світу!
Послуги, які ми пропонуємо
Welcome-box
Вітальний набір нових співробітників. Практика поширена у всьому світі. Адже це не тільки дозволяє одразу донести цінності компанії, а й зняти напругу новачкові. В ідеальний набір зазвичай входять "смаки", чашки, корисні дрібниці (на кшталт органайзера для навушників), а також інструкції, гайди, чек-листи, міні-книжки про корпоративну культуру. Ми продумаємо за Вас концепцію welcome-box, яка відображатиме філософію саме Вашого бренду!
Річне обслуговування
Ми готові взяти на себе обов'язок стежити за пам'ятними датами вашої компанії (дні народження ключових співробітників та партнерів, професійні та світські свята) та постачати подарунки за кілька днів до свята. вам не потрібно буде турбуватися, що ви щось упустите серед року. Ми складаємо з вами графік поставок і у зазначений час ви завжди отримаєте новий набір із найсвіжішою продукцією.
Повний супровід
Ми звільнимо ваших співробітників від зайвої рутини. Ми візьмемо на себе не тільки складання концепції ваших корпоративних подарунків, щоб вони відповідали цінностям, духу компанії та підкреслювали основну ідею вашого бренду чи події (презентації, тим-білдингу чи зустрічі партнерів), але й самі розішлемо подарунки за Вашим списком адрес (клієнтів або партнерів)
Що всередині?
Наші подарункові набори в стилі хюгге наповнені унікальними речами, які надають цей затишок і нетиповість усім нашим подарунковим боксам. Це предмети, виконані вручну майстрами з усієї України. При необхідності ми забрендуємо сам бокс і продукцію в ньому логотипом вашої компанії. Виконаємо упаковку та наповнення у Ваших корпоративних кольорах або додамо всередину продукцію вашої компанії.
Додайте в набір продукцію своєї компанії, щоб познайомити Ваших клієнтів та партнерів із новинками, або, навпаки, з бестселерами
У складі наших подарункових боксів крафтові солодощі, зв'язані вручну елементи декору, виліплені гончарами предмети, природні матеріали, перетворені умільцями на незабутні предмети інтер'єру, ароматичні композиції, органічні косметичні засоби та багато іншого.
Наша унікальність
Практично всі предмети у наших наборах
  • майже на 100% українські
    Майстри роблять по всій території України!
  • на 100% крафтові
    Ручної роботи або приватне сімейне виробництво, жоден з наших наборів неможливо купити в супермаркеті
  • на 100% органичні
    Ми пишаємося тим, що від дня заснування наш бренд eco-friendly! Ми максимально не використовуємо пластик, крім тих випадків, коли немає іншої, екологічної альтернативи.
Поставтеся до щорічних привітань клієнтів та співробітників не просто як до формальності, а з душею та теплотою. А далі ми все зробимо за вас!

Наші клієнти
які вже довірили нам свої турботи про корпоративні подарунки
Зв'яжіться з нами з будь-яких питань
Ми завжди раді колабораціям, цікавим проектам та відгукам наших клієнтів.

Для обговорення корпоративних замовлень ви можете зв'язатися з нами за телефоном:
+38 067 7768350


Будь ласка, заповніть форму нижче, щоб отримати актуальний каталог корпоративних подарункових наборів.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Made on
Tilda