"Taste of centuries"
артикул: centuries
1700
грн.
Упаковка
Листівка
Taste of Centuries: Відчуйте Смак Століть в Одній Краплі

Для справжніх цінителів вишуканих напоїв, які завжди шукають нові види вишуканості, ми представляємо "Taste of Centuries" - набір, який привносить смак та аромат століть прямо в ваш келих.

Виберіть між бренді або віскі (за бажанням), аби насолоджуватися якістю та смаком, які справжні гурмани завжди шукають.

Найцінніша частина цього набору - це дерев'яні кубики, зроблені зі старовинних дубових бочок, де багато років витримувався коньяк, бренді або віскі. Під час витримки цих кубиків у напої впродовж двох місяців, вони надають напою неперевершений аромат, що може бути здобутий лише у столітніх дубових бочках.

Для розширення палітри смаків, набір містить три види дерев'яних кубиків різного дерева та ступеня опалу. Це відкриває безмежні можливості для вас, надаючи можливість налаштувати смак напою на свій смак.

"Taste of Centuries" - це дарунок, який виражає велич і часову цінність. Цей набір розкриває перед вами величність століть, завдяки унікальному процесу витримки та дерев'яним кубикам. Подаруйте справжню пригоду смаку та аромату вашому коханому, друзям чи колегам, які цінують вишуканість та елітність у всьому.

Якщо у вас є питання щодо даного подарунку, напишіть, будь ласка, в наш клієнтський відділ (месенджер / чат / інстаграм / пошту / або зателефонуйте) і ми з радістю Вас проконсультуємо!

Click to order
Made on
Tilda